🚚 باربری در چمستان - اسباب کشی در چمستان - اتوبار در چمستان- حمل بار در چمستان - مازندران

 

باربری در چمستان

برای باز کردن وسایل برنامه ریزی داشته باشید . شما باید یک زمان حدود یک هفته ای را برای این امر در نظر بگیرید .

 

🚚 چیدمان را ازوسایل بزرگ تر آغاز کنید و آشپزخانه را در الویت قرار دهید . ایتدا وسایل بزرگ و سپس وسایل ریز را در جاهاش خود قرار دهید .

 

🚚 پس از جاسازی وسایل بزرگ و ظروف آشپزخانه جعبه و کارتن های خالی را جمع کنید تا اطرافتان خلوت شود و وسیله ای در اون میان گم نشود .

 

🚚 بدون مشخص کردن جای وسایل ، آنها را باز نکنید ، این کار باعث اتلاف وقت بسیار شده زیرا شما مدتها برای یافتن وسایل در داخل جعبه ها سرگردان خواهید بود .

🚚 قبل از باز کردن وسایل ، ابزار ضروری مانند چاقو ، پیش گوشتی ، میخ و چکش و سطل زباله را آماده کنید تا با دسترس بودن ابزار تابلوها و لوستر و لوازم دیوارکوب را نصب و زباله های تولید شده را دور بریزید .

 

🚚 در هنگام بسته بندی وسایل حتما با برچسب الویت بازگشایی کارتن ها قید شود تا فراموش نکنید ابتدا کارتن های حاوی وسایل ضروری را باز کنید.

🚚 زمان بسته بندی کارتن ها جزییاتی از محتویات آن را بروری کارتن بنویسید تا پس از باز کردن آنها وسایل را راحت تر پیدا کنید 

 

🚚 هر کارتنی را در مکان مخصوص خودش قرار دهید تا سر فرصت باز شود .

 

🚚 دقت داشته باشید همیشه ازجابجایی و مرتب کردن اجسام ، ابزار و ظرف بزرگتر به سمت وسایل ریز تر حرکت کنید . در این صورت راحت تر به فضای اطرافتان نظم می بخشید و آرامش بیشتری خواهید داشت .

🚚 بالاخره اثاثیه باز شده در سر جای خود قرار خواهند گرفت پس کلافه و سردرگم نشوید .

 

🚚 در صورتی که فکر می کنید توان و زمان کافی برای جابجایی ندارید و وقت و انرژی زیادی را از دست می دهید می توانید از شرکت اتوبار باربری چمستان برای فرستادن نیرو کمک بگیرید

ارتباط با ما

آدرس : مازندران - ایران

تلفن دفتر : 01132206700

فکس : 01132206700

همراه : 09119124452

همراه : 09361116394

آمار سایت

کاربران
1
مطالب
48

حاضرین در سایت

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Template Design:Dima Group