اسباب‌کشی چقدر خرج دارد؟

رئیس اتحادیه حمل و نقل در چمستانکالای درون شهری تاکید دارد

بر خلاف تصور مردم،حمل و نقل کالا درون شهر چمستانتوافقی نبوده

و از تعرفه‌های مصوب اتحادیه پیروی می‌کند.

جابه‌جایی در چمستان

اتوبار باربری چمستان


به گزارش ایسنا، فصل تابستان همواره فصل جابه‌جایی در چمستان اجاره ‌نشینان بوده

و در این مدت به واسطه تعطیلی مدارس و شرایط آب و هوایی جابه‌جایی در چمستان ‌ها

به بیشترین حد خود می‌رسد.

معمولا برای جا به جایی در چمستان وسایل خانه افراد مجبور به استفاده از برخی وسایل نقلیه بزرگ در چمستان و همچنین کارگران هستند، اما این که استفاده از این خدمات هزینه‌ای به خانواده ها تحمیل می‌کند موضوعی است که طبق نظر مردم و اجاره‌ نشینان معمولا قاعده مشخص نداشته و به شکل توافقی تعیین می‌شود.

تعرفه جا به جایی در چمستان

با این وجود رییس اتحادیه حمل و نقل کالای درون شهری تاکید دارد:

برای جابه‌جایی کالا در چمستان قواعد خاص و مشخصی وجود دارد و لازم است که تمام افراد از این قواعد پیروی کنند:

حسین زندی در گفت‌وگو با ایسنا،در پاسخ به این سوال که چه اندازه این موضوع را تایید می‌کند،که تعیین هزینه جابه‌جایی در چمستان وسایل به شکل توافقی صورت می‌گیرد، همچنین گفت: برای تعیین تعرفه تاکید ما بر آن است که باید افراد از آنچه اتحادیه مصوب کرده پیروی کرده و همان تعرفه‌ها را رعایت کنند. برهمین اساس با فرا رسیدن فصل تابستان ما طی روزهای گذشته چندین بار به تمام اعضای خود تاکید کرده‌ایم،که تعرفه‌های مصوب لازم‌الاجرا بوده و باید حتما رعایت شود.وی در عین حال گفت:براساس آنچه در اتحادیه مصوب شده بر اساس نوع خودرو هزینه‌های متعددی تعریف شده است.

هزینه جا به جایی در چمستان

البته طبق مقرراتی که وجود دارد جابه‌جایی یخچال ساید در چمستان (و نه یخچال معمولی)،جا به جایی کتابخانه در چمستان ، جابه جایی گاوصندوق در چمستان ، جا به جایی پیانو در چمستان ، جا به جایی تردمیل در چمستان و…قیمت مجزای خود را دارد. در این صورت تعرفه ای جدا برای اینگونه کالاها تعریف می شود. چرا که این کالاها قابل حمل و نقل اثاث منزل در چمستان توسط یک نفر نیستند.

زندی درباره خسارت‌هایی که ممکن است در حین کار متوجه افراد شود هم توضیح داد:

این موارد نیز پیش بینی‌های لازم صورت گرفته و دفتری که به ارائه‌ی خدمات پرداخته ملزم به پرداخت خسارت است، اما اگر شرایط به گونه‌ای پیش رفت که در این روند مشکلی ایجاد شد،کمیسیون حل اختلاف اتحادیه حمل و نقل کالای شهری آمادگی پیگیری اینگونه موضوعات را خواهد داشت.

ثبت ديدگاه

51 − 49 =